Skuteczni w terapii

psycholog kraków

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

888 892 784, 502 460 605

Team

Iwona Dargiewicz - pedagog i terapeuta pedagogiczny. Ukończyła studia magisterskie o kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza w Akademii Ignatianum w Krakowie. Wykształcenie uzupełniła podczas kursu kwalifikacyjnego z terapii pedagogicznej w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz  w trakcie licznych szkoleń pomocnych w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych dzieci i młodzieży szkolnej. Zajmuje się terapią pedagogiczną, psychoedukacją dzieci i młodzieży, konsultacją i poradnictwem dla rodziców. Prowadzi również warsztaty dla rodziców. Od kilku lat pracuje w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Prywatnie mama dorastającej córki, która uwielbia czytać, gotować i podróżować.

tel. 607 479 124

Ewelina Gawlik-Libera - psycholog i psychoterapeuta. Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Ekonomicznym. Doświadczenie zawodowe zdobyła w placówkach medycznych, opiekuńczo-wychowawczych i resocjalizacyjnych. Przez kilka lat pełniła funkcję dyrektora specjalistycznej placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Autorka i realizatorka licznych warsztatów i szkoleń skierowanych do dzieci, młodzieży i ich rodziców, jak również warsztatów dla profesjonalistów. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje psychologiczne oraz konsultacje w sytuacjach wystąpienia kryzysów życiowych.

tel. 502 460 605

Paweł Zaporowski - psychoterapeuta i pedagog. Ukończył całościowe szkolenie z psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent studiów podyplomowych "Terapia zaburzeń emocjonalnych". Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznej placówce wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży,  w placówce resocjalizacyjnej, Krakowskim Instytucie Psychoterapii oraz Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR. Zajmuje się psychoterapią  osób dorosłych, par i małżeństw oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Prowadzi również konsultacje pedagogiczne i warsztaty umiejętności psychospołecznych.

tel. 888 892 784