Skuteczni w terapii

psycholog kraków

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

 • Psychoterapia indywidualna

  Psychoterapia indywidualna pozwala uważnie przyjrzeć się sobie i swoim trudnościom oraz...

  zobacz
 • Psychoterapia dzieci i młodzieży

  Okres dorastania to czas niezwykle dynamiczny, a pokonywanie kolejnych jego etapów...

  zobacz
 • Terapia par

  W niemal każdym związku zdarzają się trudne chwile, różnego typu kryzysy, stresy,...

  zobacz
 • Terapia rodzin

  Dobrze funkcjonująca rodzina stanowi źródło miłości i akceptacji, daje poczucie...

  zobacz
 • Diagnoza psychologiczna

  Diagnoza psychologiczna to proces oceny cech i stanów psychicznych człowieka...

  zobacz
 • Konsultacje psychologiczne

  Dobry psycholog w Krakowie Konsultacja psychologiczna to jedno do trzech spotkań z...

  zobacz
 • Terapia seksuologiczna

  W przygotowaniu

  zobacz
 • Konsultacje psychiatryczne

  Jest to spotkanie z lekarzem psychiatrą, które obejmuje badanie lekarskie, w tym...

  zobacz
 • TERAPIA ON-LINE

  W związku z epidemią koronawirusa na terenie Polski, czasowo umożliwiliśmy Państwu odbywanie...

  zobacz
 • Pomoc w kryzysach życiowych

  Jest to forma pomocy psychologicznej osobie będącej w stanie kryzysu, która ma...

  zobacz

Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę?

Krakowska Terapia - AKTUALNOŚCI

dobry psycholog KrakówSZANOWNI PAŃSTWO,

W związku z epidemią koronawirusa umożliwiamy odbywanie konsultacji oraz sesji terapeutycznych za pośrednictwem systemów teleinformatycznych (telefonicznie lub w formie online). Zachęcamy do nieprzerywania procesu terapeutycznego, jeśli nie jest to konieczne - jego skuteczność w dużej mierze zależy od konsekwencji i regularności spotkań.

W związku z epidemią podjęliśmy następujące działania:

- dezynfekujemy na bieżąco wszystkie powierzchnie twarde oraz urządzenia dotykane rękoma (włączniki świateł, klamki, krany i in.);
- wyposażyliśmy gabinety w przepływowe lampy UV-C, wiruso- i bakteriobójcze (wykorzystanie światła UV-C jest zgodnie z zaleceniami WHO do walki z bakteriami, wirusami oraz z innymi drobnoustrojami);
- umożliwiliśmy odbywanie konsultacji oraz sesji terapeutycznych poprzez systemy teleinformatyczne;
- wprowadziliśmy zakaz korzystania z sesji w formie stacjonarnej dla osób z jakimikolwiek objawami infekcji;
- na bieżąco udostępniamy  środek do dezynfekcji rąk o stężeniu alkoholu ok. 70%;
- w poczekalni zmniejszyliśmy ilość miejsc siedzących, aby zachować większe odległości pomiędzy osobami oczekującymi.

Na bieżąco śledzimy strony Głównego Inspektora Sanitarnego, władz państwowych i samorządowych, aby dostosować nasze działania do wydawanych przez nie komunikatów.

Dobry psycholog Kraków

Kim jest dobry psycholog? Co to znaczy? Dobry psycholog powinien mieć wiele cech i kompetencji. Powinien być profesjonalny i przestrzegać etyki zawodowej. Profesjonalny psycholog musi być uczciwy. Jeżeli nie ma kwalifikacji do prowadzenia psychoterapii lub pracy z danym problemem to przekierowuje pacjenta do innego specjalisty. Na początku terapii wspólnie z Pacjentem ustala cele, nad którymi będą pracować, a także określa czas potrzebny do ich realizacji. Następnie powinien wyjaśnić sposób swojej pracy i plan terapii w zrozumiały dla pacjenta sposób, a także wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Decyzja o zakończeniu terapii również następuje w porozumieniu z pacjentem. Każdy psycholog ma obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, co oznacza, że bez zgody Pacjenta, nie ma prawa udzielać informacji dotyczących tematów poruszanych na spotkaniach, ani informować o korzystaniu z pomocy psychologicznej.

Krakowska Terapia powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Jesteśmy wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, seksuologiczną i diagnostyczną. Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się, uczęszczają również na superwizje co pozytywnie wpływa na jakość pracy, skuteczność terapii oraz zadowolenie Pacjentów.

Terapeuci Krakowskiej Terapii to osoby, dla których praca jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju.

Pomoc psychologiczna, psychoterapeutyczna, seksuologiczna i diagnostyczna

Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując ze swojej strony wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję z życia. Sprzyjamy temu, by nasi Klienci lepiej poznali siebie, bardziej świadomie dokonywali wyborów i kierowali własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność. Ponieważ chcemy propagować wiedzę i świadomość psychologiczną w jak najszerszym gronie odbiorców, utrzymujemy ceny na rozsądnym poziomie.

Psycholog Kraków - psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna jest cyklem systematycznych spotkań psychoterapeuty z Pacjentem, odbywających się najczęściej raz w tygodniu, podczas których analizowany i omawiany jest obszar trudności doświadczanych przez Pacjenta, będących źródłem jego dyskomfortu i frustracji. W trakcie spotkań ważne jest zbudowanie pomiędzy dwiema osobami (Pacjentem i terapeutą) relacji opartej na szacunku, zaufaniu, akceptacji i poufności. W psychoterapii indywidualnej kilka pierwszych spotkań (najczęściej 1-3) ma formę konsultacji i poświęconych jest określeniu kierunku pożądanej przez Pacjenta zmiany. Terapeuta pomaga zdiagnozować obszar trudności oraz zaplanować najlepszą formę wsparcia. Na psychoterapię indywidualną Pacjent przychodzi sam, na terapię pary - razem z partnerką/partnerem, na terapię rodzinną wraz ze wszystkimi członkami rodziny. Zapraszamy!

Psycholog w Krakowie - jak do nas trafić:

ul. Zdrojów 2/3 Kraków

Nasza oferta