Skuteczni w terapii

psycholog kraków

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę?

888 892 784, 502 460 605

Kim jesteśmy

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, pedagogiczną, psychiatryczną, diagnostyczną i reedukacyjną.
Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, siłę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję w życiu prywatnym i zawodowym. Sprzyjamy temu, by nasi Klienci lepiej poznali siebie, bardziej świadomie dokonywali wyborów i kierowali własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność.

Jeśli zdecydują się Państwo na pracę nad własnym rozwojem i wprowadzeniem życiowych zmian, nasi specjaliści będą wspierać Państwa wysiłki. Psychoterapeuta, psycholog, pedagog i psychiatra chętnie podzielą się wiedzą, doświadczeniem i wesprą w rozwiązywaniu problemów czy rozwijaniu umiejętności osobistych. W odpowiedzi na Państwa zróżnicowane potrzeby oferujemy psychoterapię indywidualną oraz grupową, psychoterapię par i małżeństw, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży, a także warsztaty umiejętności społecznych i grupy wsparcia.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy w zespole. Jako przedstawiciele różnych profesji z zakresu psychologii, pedagogiki i psychoterapii, konsultujemy się ze sobą tak, aby jak najefektywniej i kompleksowo pomagać Państwu w rozwiązywaniu Ich problemów.  Nasza praca podlega regularnej superwizji. Respektujemy Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  

Jeśli szukacie Państwo pomocy - czekamy w ośrodku Krakowskiej Terapii, gdzie postaramy się zaproponować specjalistę indywidualnie dobranego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.