Przejdź do treści

O nas

Kim jesteśmy?

Psycholog Kraków

Krakowska Terapia powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Jesteśmy wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem, oferującym pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, seksuologiczną i diagnostyczną. Nasi specjaliści są w ciągłym procesie szkolenia się i uczęszczają na superwizję, co pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy, skuteczność prowadzonych terapii oraz zadowolenie Pacjentów.

Pomagamy w znalezieniu rozwiązań w trudnych sytuacjach życiowych, oferując ze swojej strony wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Pomagamy odzyskać równowagę, spokój, poczucie własnej wartości oraz satysfakcję z życia. Sprzyjamy temu, by nasi Pacjenci lepiej mogli poznać siebie, bardziej świadomie dokonywać wyborów i kierować własnym życiem. Pomagamy także stać się lepiej rozumiejącym własne dziecko rodzicem oraz czerpać z rodzicielstwa więcej satysfakcji. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i prywatność. Ponieważ chcemy propagować wiedzę i świadomość psychologiczną w jak najszerszym gronie odbiorców, utrzymujemy ceny na rozsądnym poziomie.

Jeśli zdecydują się Państwo na pracę nad wprowadzeniem życiowych zmian, nasi specjaliści będą wspierać Państwa wysiłki. Psychoterapeuci, psycholodzy i seksuolog swoją wiedzą i doświadczeniem będą Państwa wspierać w rozwiązywaniu problemów życiowych czy rozwijaniu umiejętności osobistych. W odpowiedzi na Państwa zróżnicowane potrzeby oferujemy psychoterapię indywidualną oraz grupową, psychoterapię par i małżeństw, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży, a także terapię seksuologiczną.

Jako zespół, posiadamy doświadczenie wieloletniej współpracy. Ponieważ reprezentujemy kompetencje z zakresu psychologii, psychoterapii, seksuologii i pedagogiki, konsultujemy się ze sobą tak, aby jak najefektywniej i kompleksowo pomagać Państwu w rozwiązywaniu Ich problemów. Nasza praca podlega regularnej superwizji. Respektujemy Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jeśli szukacie Państwo pomocy – czekamy w ośrodku Krakowskiej Terapii, gdzie postaramy się zaproponować specjalistę indywidualnie dobranego do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Krakowska Terapia

Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
ul. Zbrojów 2/3, Kraków

Jak do nas trafić:

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju

ul. Zbrojów 2/3
30-042 Kraków
tel. 888 892 784, 502 460 605

Dojazd komunikacją miejską: 4, 8, 13, 24, 139, 159, 164, 179, 208, 292, 439, 501, 503 do przystanku: „Plac Inwalidów” lub „Urzędnicza”